Наші досягнення.
Колектив закладу дошкільної освіти за сумлінну працю, творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політикив галузі освіти нагороджений:
  • Грамотами Міністерства освітиі науки Украіни ;
  • Грамотами Головного управлінняосвіти і науки Харківської обласної державноїадміністрації.
  • Грамотами Головного управлінняосвіти і науки Харківської обласної державноїадміністрації, управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради.
  • Подякою Харківського міського голови Добкіна М.М.
  • Подякою Харківського міського головиГ.А.Кернеса за високий рівень професійної майстерності, значні досягнення у справі освіти, виховання і розвитку дітей, модернізації матеріальної навчальної бази закладу та у звя'зку з перемогою в огляді-конкурсі з підготовки навчальних закладів міста Харкова до нового навчального року.
Наші традиції.
Протягом багатьох років вихователі працюють:
  • над розвитком у дітей мовленнєвої та логіко-математичної компетентності на засадах авторських методик М.Зайцева "Рідна мова", "Столік".
  • над розвитком здоров'яформуючих і здоров'язбережувальних техгологій шляхом впровадження театру фізичного виховання та оздоровлення дітей за методикою М.Єфименка.